تبلیغات
موزیک جدید nilfa7 - آنتیگوا آب و هوا – بهترین و بدترین ماه به

آنتیگوا آب و هوا – بهترین و بدترین ماه به

جمعه 8 بهمن 1395 09:52 ق.ظ

 

آنتیگوا آب و هوا - بهترین و بدترین ماه به

 • آنتیگوا آب و هوا - بهترین و بدترین ماه به

  آنتیگوا دارای ۳۶۵ سواحل – یکی برای هر روز از سال – و مقدار زیادی از آب و هوای خوب برای رفتن با هر یک. اما این جزیره سهم خود را از ماه آب و هوای بد، TOO.

  علاوه بر سواحل، آنتیگوا و جزیره همدم خود را از باربودا برای خرید خوب، اماکن تاریخی و مقدار زیادی از هتل ها، اقامتگاه و رستوران ها شناخته شده است.

  این جزیره تا تنوع کمی در دمای سالانه، اما قله ها و دره ها قوی همراه با بارش باران.

  گردشگران به طور متوسط ​​درجه حرارت ماهانه بالای ۸۵ درجه فارنهایت را تجربه، سازمان جهانی آب و هوا است. متوسط ​​درجه حرارت ماهانه کم ۷۵ درجه است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] آب و هوا Antigua در ژوئن تا اکتبر به طور متوسط ​​درجه حرارت بالا در حدود ۸۷ درجه فارنهایت می رسد. آنها رسیدن به یک کم از ۸۳ درجه در ماه دسامبر، ژانویه و فوریه. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بارش میانگین ۳٫۶ اینچ در هر ماه. این بالا ۵٫۵ اینچ در ماه سپتامبر، با بارش باران تقریبا به اندازه در اکتبر و نوامبر می رسد. این ماه به بیشترین طوفان و طوفان فعالیت فصل طوفان سالانه کارائیب، که رسما از ۱ جولای تا ۳۰٫ نوامبر جزایر نیز بارش بالاتر در ماه مه دیدن، اگر چه نه به اندازه ماه پاییز. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] آب و هوا آنتیگوا در فوریه بیند بارش رسیدن به یک کم از ۱٫۵ اینچ، از نزدیک با ماه مارس، ژانویه و آوریل، به ترتیب دنبال می شود. فوریه تا آوریل به طور متوسط ​​حدود هشت روز باران در هر ماه، در حالی که میانگین اوت، اکتبر، نوامبر و دسامبر ۱۳ روز در ماه است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بهترین زمان برای بازدید آنتیگوا مارس و آوریل است، در حالی که بدترین زمان برای بازدید آنتیگوا است سپتامبر و اکتبر، با توجه به سازمان گردشگری کارائیب.

  ترکیبی از دمای گرم و بارش نور را فوریه تا آوریل همراه با ژوئن حداقل ماه مخاطره آمیز برای یک تعطیلات وجود دارد. به همین ترتیب، آب و هوا آنتیگوا در ماه اوت تا نوامبر همراه با مه بالاترین خطر باران است.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: آنتیگوا ، آب ، و ، هوا ، ، بهترین ،